Share Link (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Download
el: Λήψη

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Year
el: Έτος
