Share Link (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: Date
he: תאריך

en: Year
he: שנה

en: token
he: אסימון
