Share Link (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Download
hu: Letölt

en: Date
hu: Dátum

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Year
hu: Év

en: Display Type
hu: Megjelenítés típusa

en: License Key
hu: Licenckulcs

en: token
hu: vezérjel

en: entity
hu: entitás
