Share Link (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Download
ja: ダウンロード

en: Date
ja: 日付

en: Date Format
ja: 日付フォーマット

en: Year
ja: 年

en: Display Type
ja: 表示タイプ
