Share Link (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Date Format
kn: ದಿನಾಂಕ ವಿನ್ಯಾಸ

en: Year
kn: ವರ್ಷ
