Share Link (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Year
my: နှစ်
