Share Link (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: Date
nn: Dato

en: Year
nn: År
