Share Link (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Date
sl: Datum

en: Year
sl: Leto
