Share Link (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Date
sq: Data
