Share Link (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Download
sv: Ladda ned

en: Date
sv: Datum

en: Year
sv: År

en: Unordered List
sv: Punktlista

en: token
sv: ersättningstecken
