Share Link (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Date
bn: তারিখ

en: Year
bn: বছর
