Share Link (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Download
cs: Stáhnout

en: Date
cs: Datum

en: Year
cs: Rok
