Share Link (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Date
cy: Dyddiad

en: Year
cy: Blwyddyn
