Share Link (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Download
da: Hent

en: Date
da: Dato

en: Date Format
da: Datoformat

en: Year
da: År

en: Unordered List
da: Uordnet liste
