Share Link (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Download
fr: Téléchargement

en: Date Format
fr: Format de date

en: Year
fr: Année

en: contact us
fr: nous contacter

en: Display Type
fr: Type d'affichage

en: Unordered List
fr: Liste non-ordonnée

en: token
fr: jeton (<em>token</em>)

en: configuration page
fr: page de configuration

en: entity
fr: entité
