Share Link (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: Date
gl: Data

en: Year
gl: Ano

en: token
gl: símbolo

en: Full Content
gl: Contido completo
