Share Link (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Date
hr: Datum

en: Year
hr: Godina
