Share Link (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Download
id: Unduh

en: Date
id: Tanggal

en: Year
id: Tahun
