Share Link (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Download
is: Hala niður

en: Date
is: Dagsetning

en: Year
is: Ár
