Share Link (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: Date
jv: Tanggal

en: Year
jv: Tahun
