Share Link (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Year
km: ឆ្នាំ
