Share Link (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Date
lt: Data

en: Year
lt: Metai
