Share Link (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Date
mr: दिनांक

en: Year
mr: वर्ष
