Share Link (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Download
nl: Downloaden

en: Date
nl: Datum

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Year
nl: Jaar

en: Unordered List
nl: Ongeordende Lijst

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: entity
nl: entiteit
