Share Link (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Date
ps: نيټه

en: Year
ps: کال
