Share Link (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Submit
pt: Enviar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Date
pt: Data

en: Date Format
pt: Formato de data

en: Year
pt: Ano

en: Display Type
pt: Tipo de Apresentação

en: Unordered List
pt: Lista não ordenada

en: configuration page
pt: página de configuração

en: entity
pt: entidade
