Share Link (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Download
ru: Скачать

en: Date
ru: Дата

en: Date Format
ru: Формат даты

en: Year
ru: Год

en: contact us
ru: свяжитесь с нами

en: Display Type
ru: Тип отображения

en: Unordered List
ru: Ненумерованный список

en: token
ru: маркер

en: entity
ru: сущность

en: Full Content
ru: Полное содержимое
