Share Link (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Download
vi: Tải về

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Date Format
vi: Định dạng ngày

en: Year
vi: Năm

en: token
vi: thẻ xác thực

en: entity
vi: thực thể
