Share Link (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Download
ar: تحميل

en: Date
ar: التاريخ

en: Year
ar: السنة
