Share Link (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: Date
bg: Дата

en: Year
bg: Година
