Share Link (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Year
gu: વર્ષ
