Share Link (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Year
hy: Տարի
