Share Link (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Date
kk: Датасы
