Share Link (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Year
ku: ساڵ
