Share Link (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Date
lv: Datums

en: Year
lv: Gads
