Share Link (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Download
pl: Pobierz

en: Date
pl: Data

en: Year
pl: Rok

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: entity
pl: encja
