Share Link (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: Date
sk: Dátum

en: Year
sk: Rok

en: entity
sk: entita
