Share Link (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Date
ta: தேதி

en: Year
ta: வருடம்
