Share Link (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Download
uk: Завантаження

en: Date
uk: Дата

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Year
uk: Рік

en: Unordered List
uk: Ненумерований список

en: token
uk: замінник

en: entity
uk: сутність
