Share Link (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: Date
af: Datum
