Share Link (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: Date
be: Дата

en: Year
be: Год
