Share Link (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Title
de: Titel

en: Submit
de: Absenden

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Download
de: Herunterladen

en: Date
de: Datum

en: Date Format
de: Datumsformat

en: Year
de: Jahr

en: Display Type
de: Anzeigetyp

en: Unordered List
de: Unsortierte Liste

en: License Key
de: Lizenz-Schlüssel

en: token
de: Token

en: configuration page
de: Konfigurationsseite

en: entity
de: Entität
