Share Link (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: Date
eo: Dato

en: Year
eo: Jaro
