Share Link (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: Date
eu: Data

en: Year
eu: Urtea

en: Unordered List
eu: Ordenatu gabeko zerrenda
