Share Link (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Date
hi: तारीख

en: Year
hi: वर्ष
