Share Link (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Yes
it: Sì

en: Download
it: Scarica

en: Date
it: Data

en: Year
it: Anno

en: Display Type
it: Tipo di visualizzazione

en: Unordered List
it: Lista non ordinata

en: configuration page
it: pagina di configurazione
