Share Link (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Download
oc: Telecargament

en: Date
oc: Data

en: Year
oc: Annada

en: Unordered List
oc: Lista non-ordenada
