Share Link (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Date
te: తేదీ

en: Year
te: సంవత్సరం
