Share Link (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Download
tr: İndir

en: Date
tr: Tarih

en: Year
tr: Yıl
