Share Link (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: Date
ast: Data
